Internetinė parduotuvė BRAVO batai naudoja slapukas (angl. - cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami svetainėje toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos: slapukų naudojimo politika.

Sutinku

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą BLIK

Įmonė "BLIK" gamina tik aukšiausios kokybės odinę avalynę.

Įmonė "Blik" buvo įkurta 1946 m. kaip "batų gamybos cechas" ir buvo įsikūrusi 125 m2 ploto patalpose. Visi siuvimo ir batų remonto darbai buvo atliekami pagal individualius užsakymus. Visi darbai buvo daromi rankiniu būdu. 1946 m. pabaigoje tame pačiame pastate buvo atidarytas siuvimo cechas.

1953 m. buvo pastatytas, o 1962 metais praplėstas naujas dviejų aukštų pramoninis pastatas, kurio bendras plotas sudarė 1320 m2. Įmonėje buvo įrengta moderni įranga, kuri leido automatizuoti beveik visus avalynės ir drabužių gamybos procesus. Visa tai leido pereiti prie masinės avalynės ir aprangos gamybos.

1975 metais buvo pastatytas naujas  4 aukštų gamybinis pastatas, kurio bendras plotas sudaro 2440 m2. Tai žymiai pagerino darbo sąlygas.  Gamybos linijos aprūpintos naują aukštos kokybės įrangą, kuri žymiai padidino našumą.

Kiekvienais metais bendrovė daug investuoja į gamybos įrangą.

Šiuo metu bendrovėje dirba apie 250 žmonių, kurie užsiima avalynės ir drabužių gamyba. Gamykloje yra įrengta moderniausia žinomų Europos įmonių įranga: MOLINA e BIANCHI, ATOM, DJUKI, FALAN, Shtrobel, Internacional, Ring, M-Tipe ir kitos, tokiu būdu galime gaminti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą