Internetinė parduotuvė BRAVO batai naudoja slapukas (angl. - cookies). Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami svetainėje toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos: slapukų naudojimo politika.

Sutinku

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą LITUANICA

Avalynės gamybos įmonė „Lituanica“ įkurta 1934 metais ir dabar ši akcinė bendrovė  yra didžiausia avalynę gaminanti įmonė Lietuvoje.

Avalynės gamybos įmonė „Lituanica“ įkurta 1934 metais ir dabar ši akcinė bendrovė  yra didžiausia avalynę gaminanti įmonė Lietuvoje.

Pagal naujausią šiuolaikinę technologiją ir paskutines mados tendencijas įmonė gamina įvairią odinę avalynę. Metinį asortimentą sudaro apie 300 skirtingų avalynės modelių.

Prioritetinis „Lituanica“ tikslas – aukštos kokybės užtikrinimas, todėl įmonė avalynę gamina laikantis tarptautinių kokybės standartų ISO 9001:2008, o natūralią odą, padų poliuretaną ir visas kitas medžiagas perka tik iš patikimų gamintojų.

Didžiąją dalį vyrų avalynės ir visą moterų avalynę „Lituanica“ gamina naudodama technologiją, pagal kurią avalynės padai iš skysto poliuretano priliejami „Klockner Desma“ agregatais prie batviršių, užtrauktų ant kurpalių. Komfortiška avalynė, pagaminta pagal šią technologiją, yra lengva ir labai lanksti.

Įmonė plečia modernaus dizaino klasikinių vyriškų pusbačių gamybą.

„Lituanica“ gamina avalynę Lietuvos ir Vokietijos boulingo klubams, karių avalynę ir kitą specialios paskirties avalynę.

 

1987 metais AB „Lituanica“ pradėjo eksportuoti avalynę į Italiją, o 1989 – į Vokietiją. Šiuo metu eksportas į  Europą sudaro apie 80 procentų. Dabartiniu metu pagrindiniai įmonės „Lituanica“ klientai yra Didžiojoje Britanijoje, Suomijoje, Latvijoje.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą